Sprinx Consulting

Sprinx Consulting je poradenská firma ze skupiny Sprinx.
Již přes 20 let přinášíme řešení založená na dlouhodobě vytvářené technické zdatnosti svých odborníků.

Výšiny bez jištění
jsou holé riziko.
Proto je lepší
mít s sebou zkušeného
průvodce

Sprinx Consulting

Produkty a služby

Chtěli byste svůj business posunout dále? Zvažujete implementaci platformy Salesforce, Veeva či Sprinx CRM? Díky důkladné analýze a konzultaci Vám navrhneme ty správné obchodní a e-commerce systémy, pomůžeme s vnitřními procesy, IT bezpečností, webovým řešením či poradíme s pojmy jako Big Data, marketingová automatizace a digitální marketing.


Díky profesionální analýze Vaší společnosti můžeme určit, jaká varianta nastavení Salesforce pro Vás bude nejvhodnější. Zajistíme tak, že s výsledným řešením budete spokojeni a bude Vám pomáhat v oblastech, které jste potřebovali zlepšit.

Jak správně nastavit systém Veeva? Konzultace je pro nás i pro klienta nejdůležitější fází při návrhu správného nastavení systému VEEVA.

Konzultace procesů, integrace a implementace, vývoj na míru, reporting, školení, změnový management. Vyřešení problému je pro nás jen odrazový můstek. Chceme vidět klienta úspěšně   růst a být mu v tom partnery.

Snadné rozesílání newsletterů nebo emailů, správa kontaktů, trackování kampaní, synchronizace se sociálními sítěmi.

Více o produktu

Kontrola údajů zákazníka z registru Ares a jejich vložení do Salesforce, včetně kontroly VAT ID v rámci celé EU.

Více o produktu

Propojení nejaktuálnější a nejobsáhlejší marketingové databáze firem a živnostníků v České a Slovenské republice s platformou Salesforce.

Více o produktu

Efektivní nástroj pro analýzu návštěv na vlastním webu. Díky tomuto doplňku budete mít aktuální a přesné informace o Vašich potencionálních zákaznících v nejlepším CRM systému na světě.

Více o produktu

Kompetence Salesforce - Jsme registrovaným partnerem platformy Salesforce (SF) s množstvím certifikovaných odborníků, kteří za sebou mají stále rostoucí počet úspěšných implementací systémů postavených na platformě Salesforce a mnoho implementací dalších front-end systémů napříč nejrůznějšími vertikálami.


Co sledovat při zavádění platformy Salesforce?

Správné a efektivní zavádění front-end systémů může být velmi náročný proces, který umožní:

  • Rozpoznání firemních řešení a procesů, které jsou efektivní a přinesou výsledky.
  • Měření obchodních výsledků tak, aby byla metrika srozumitelná i pro IT manažery.
  • Zavedení automatizovaných procesů v souladu s obchodní strategií.

Automatizace servisních procesů - následně pomáhá servisním pracovníkům efektivně zpracovávat požadavky zákazníků a sledovat dodržování sjednaných kontraktů, např. SLA. Ve světě je nabízeno mnoho řešení na vyřizování zákaznických požadavků, ale jen málo z nich je tak dokonale propracovaných a uživatelsky přivětivých jako je tomu v Service Cloud na platformě Salesforce.

Modelová řešení a naše specializace naleznete v produktovém letáku

Hlavním cílem projektu bylo důkladně analyzovat stávající implementaci Salesforce s přihlédnutím ke všem externím systémům, navrhnout postup budoucího vývoje platformy Salesforce ve společnosti a následně provádět kvalifikované zásahy při dodržování zásady „best practices“. Dalším důležitým cílem bylo navrhnout propojení platformy Salesforce s novým ERP systémem.


ZOOM International

Sprinx Consulting je pro nás velkým přínosem a firma se tak řadí mezi solidní a dlouhodobě důvěryhodné partnery naší společnosti.

Kooperací se společností Sprinx Consulting získala firma ZOOM International s.r.o. kromě konzultací a analytické práce také podporu platformy Salesforce ve smyslu softwarového nastavení a implementace.
 

Tým

Jsme skutečnými partnery. Přijímáme dlouhodobé cíle klienta za své, a proto mu vždy poskytneme ty nejlepší lidi, jaké máme. Naše společnost 20 let sbírala zkušenosti a ti nejlepší z nás nyní mohou předávat svou odbornost dále.

Obchodní a e-commerce systémy
na platformě internetových technologií

 Jiří Čáp
 Peter Slávik
 Vladimír Švagr

Dobrá praxe v odvětví
farmacie, výroba a služby, cestovní ruch, pojišťovnictví

 Jan Tomčík
 Jiří Čáp
 Jiří Stránský
 Pavel Riško
 Rastislav Božek

Obchodní systémy
konzultace, integrace

 Peter Slávik
 Radko Jelínek
 Štefan Gorej

Konzultace v oblasti online komunikace
včetně digitálního marketingu

Zvýšení efektivity online prodejních nástrojů
pomocí marketingové automatizace (Marketing 4.0)

 Daniel Hutník
 Pavel Riško

Konzultace v oblasti reportingu
Big Data a Business Intelligence (BI)

 Martin Vlček

Bezpečnost
řízení bezpečnosti v ICT

 Jiří Jinger

O nás

Kdo je Sprinx Consulting s.r.o.?

Sprinx Consulting s.r.o. je dceřinou společností české technologické firmy Sprinx Systems, a.s.. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti platformy Salesforce, potažmo VEEVA, a to včetně implementace. Dalším oborem naší působnosti jsou „front-end“ systémy - tedy webová řešení, s jakými přicházejí do styku běžní uživatelé. Ať už si pod tímto pojmem představíte weby, portály, e–shopy, integrovaná reportovací a manažerská rozhraní (MIS), aplikační hostingy nebo hostingy ekonomických systémů, jsme schopni Vám poradit a postarat se o kompletní realizaci řešení. V neposlední řadě se zabýváme také problematikou zvanou „Big Data“ a vývojem softwaru na zakázku.

Partneři


Kentico-Gold-Partner-(1)_1.png kentico-hosting-partner.png logo.png intel_tp_g2016.png nividia.png logo_qualified_ind_500-(1).jpg
1997
vytvoření Atlas.cz
1999
uvedení superpočítače Amálka do plného provozu
2001
spuštění informačního systému pro BMW ČR
2007
založení divize Pharma
2008
expanze do USA
2011
expanze na Slovensko
2015
založení Sprinx Consulting
2016
značné navýšení klientely

Kontakt

Kontaktní formulář

Sprinx Consulting s.r.o.

IČ: 01846051
DIČ: CZ01846051
Společnost je zapsána v OR, vedeném u MS v Praze, oddíl C, vložka 212047


Adresa:
Výchozí 6
147 00 Praha 4
Česká republika

Tel.: +420 251 014 211
Fax.: +420 251 014 200
Email: info@sprinx.com